НовиниНовини КПК

У місті Косові Івано-Франківської області судді та поліція працюють заодно?

Ситуація, яку ми сьогодні розглянемо натякає саме на такі висновки. Житель Франківщини ще минулого року подав заяву до Косівського районного суду про стягнення боргу за придбану та не передану йому лісопродукцію, а також стягнення завданої моральної шкоди зі сторони місцевих поліцейських.

Позивач взяв у оренду землю й без законних на те підстав прийшли представники поліції та вилучили землю у власника через деякий час. Місцева поліція вже давно зловживає своїми повноваженнями, але коли людина звертається по допомогу до суду та отримує відмову в розгляді — виникає дуже багато запитань. Насамперед, до судді Крилюк, котрий приймає подібні рішення нібито на підставі того, що позивач не з’являвся на повторні слухання. Це з урахуванням того, що позивач, навіть не отримував запрошень на судові засідання по його справі. Можливо, Крилюк, за нашими здогадами, просто «в долі».

Свавілля — слово синонім, зрозуміле кожному українцю. Ні місцеві чиновники, ні органи управління не виконують свої зобов’язання перед громадами. Найстрашніше, що поліціянти й судочинні органи співпрацюють проти своїх же громадян. Саме вони повинні захищати нас із вами, а не ми — боротися самостійно за права та справедливість.

Будемо надалі слідкувати за вищезгаданою ситуацією та надавати всебічну допомогу зі своєї сторони постраждалому, насамперед українцю, котрий самостійно став на шлях війни зі свавіллям місцевих чиновників.

Дивіться також:  Королівська родина Зеленських

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close