НовиниНовини КПК

ГО “КПК” виграла суд щодо незаконного протоколу на активіста Павла Романенко

У Соснівському районному суді міста Черкаси відбувся суд над Павлом Романенко – головою черкаського осередку Конституційно-Правового Конгресу де суддя Ольга Кончина скасувала незаконні дії поліції.

У лютому 2021 року, поліція Черкас склала на Романенко незаконний протокол за мітинг під стінами Черкаської обласної державної адміністрації, куди зібралися люди, щоб висловити своє ставлення до підвищення тарифів.

У січні, по всій країні, під прапорами Конституційно-Правового Конгресу, люди виходили на вулиці своїх міст та сіл на акції «Стоп тарифний геноцид», тоді влада дуже злякалась цих масових заходів. Губернатор Черкаської області Олександр Скічко, щоб помститися активістам КПК, наказав поліціянтам, провчити Павло Романенко за його громадянську позицію.

З грубим порушенням законодавства України, коли вже пройшов місяць після мітингів, копи наклали на голову черкаського осередку Конституційно-Правового Конгресу адміністративне покарання.

Активісти, з центрального офісу Конституційно-Правового Конгресу, 23 квітня приїхали з Києва, щоб підтримати свого колегу, та влаштували мітинг біля поліції Черкаської області.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Петро Порошенко на крок від в'язниці
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close