Події

Учасники ГО «КПК» провели онлайн-конференцію

30 січня пройшла всеукраїнська ZOOM-конференція учасників ГО «Конституційно-правовий конгрес» з усіх регіонів України, окрім тимчасово окупованих територій. На зустрічі відбулося знайомство з новими активістами, а також були розглянуті вже досягнуті цілі та був обговорений подальший вектор діяльності організації для координації наступних дій. Найголовнішим завданням наразі є домогтися зменшення цін за комунальні послуги, оскільки наше об’єднання ставить потреби громади на перше місце.

Як відомо, 15 січня всеукраїнський мітинг «Ні тарифному геноциду» організований Громадською організацією «Конституційно-правовий конгрес» (КПК) об’єднав більш ніж 80 населених пунктів по всій Україні. Разом ми домоглися певних успіхів у вирішенні питання необгрунтованого підвищення цін на газ та електроенергію. Після масових акцій протесту уряд усе ж зробив смішний, але все-таки крок на зустріч громаді. Тариф для населення був зменшений, проте тільки на час карантину або опалювального сезону. Тож працювати ще є над чим, зупинятися ми не збираємось! Влада має чути народ та ставити інтереси українців на перше місце.

#Конституційно-правовийКонгрес #КПК #ГОКПК #ГромадськаОрганізаціяКонституційно-правовийКонгрес #ГромадськаОрганізаціяКПК #ГОКонституційно-правовийКонгрес #ZOOM #ВсеукраїнськаКонференція

Дивіться також:  Підняття тарифів на комуналку. Хто наживається на українцях?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Back to top button
Close