НовиниНовини України та світу

Внутрішньо-переміщених осіб звільнять від сплати пені за прострочені виплати по кредитах.

Депутати підтримали законопроєкт «Про внесення змін до Закону України “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб” щодо звільнення внутрішньо переміщених осіб від негативних наслідків невиконання грошових зобов’язань.” «За» висловились 333 народних обранці.

За словами заступника голови профільного комітету Руслана Горбенко, метою законопроекту є: 

  • звільнення осіб, які втратили місце проживання та дохід, від негативних наслідків невиконання ними грошових зобов’язань;
  • визнання державою конфлікту на Сході України та тимчасової окупації  Автономної Республіки Крим обставинами, що виключають відповідальність постраждалих від цього осіб, без необхідності доводити це у судовому порядку; 
  • усунення прогалин та неузгодженостей в чинній системі нормативно-правового забезпечення захисту прав таких осіб, що призводить до різного застосування правових норм судами.

Законопроект був зареєстрований 29.10.2019 року. На комітеті його розглянули 18.02.2020. І майже через рік, його винесли на розгляд у сесійній залі. 

 1,7 млн. внутрішньо переміщених осіб, через агресію Російської Федерації на Донбасі та в Криму досі не можуть повернутись до власних домівок.

Окрім питань житла, переселенці найчастіше стикаються із проблемою в українських банках. Людям нараховують пені, через непогашені кредит. Подекуди мізерні суми переростають у багатотисячні борги.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Петро Порошенко на крок від в'язниці
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close