До громадської організації Конституційно-правовий конгрес за допомогою звернулись мешканці міста Мерефа Харківської області, допомогти їм в боротьбі з незаконною нафтопереробної станцією, що безперешкодно діє на території міста потужністю в 100 000 тон на рік без жодних дозвільних документів на ведення господарської діяльності.
Влада та правоохоронні органи не реагують на звернення місцевих жителів. В ході журналістського розслідування виявилось, що небезпечні відходи виробництва паливно-мастильних матеріалів підприємство викидає в ліс та річку Мжа, чим знищує навколишнє середовище! Паливо яке вивозиться без жодних документів до непідконтрольної території Донецької області. Найбільше нас здивувало те, що ДФС України (податкова), Генеральна Прокуратура України та СБУ неодноразово проводили обшуки на підприємстві та не знайшовши жодних дозвільних документів, було накладено арешт на все, що перебувало в той момент на території підприємства, але ж як тоді на даний момент нафтопереробна станція безперешкодно працює та продовжує збагачувати власників незаконних підприємств.
Ділки реалізовували нелегальну продукцію без сплати акцизу через підконтрольні комерційні структури на АЗС у восьми областях України. За попередніми підрахунками, лише у 2019 році організатори протиправного механізму незаконно виготовили та реалізували за підробленими документами понад 20 тисяч тонн палива. Під час слідчих дій у організатора оборудки, бухгалтера та в офісному приміщенні правоохоронці вилучили документацію та чорнові записи, які доводять здійснення незаконної діяльності, та печатки підприємств, задіяних у схемі. Також виявлено більш ніж 260 тисяч доларів США, 500 тисяч гривень та понад 40 золотих злитків різної ваги. На трьох заводах у місті Мерефа Харківської області, містах Сагайдак та Кременчук на Полтавщині накладено арешти на активи ділків. Раніше, на підставі цих фактів та ряду кримінальних проваджень, що були відкриті проти підприємства.
Міжнародний Антикримінальний Альянс на чолі з головою організації провели акцію і звернулись до правоохоронців стосовно виявлених фактів порушення чинного законодавства. На той час, працівники ДФС України за процесуального керівництва Генеральної прокуратури, заарештували майно підприємства, але воно продовжило свою роботу всупереч чинному законодавству. Маючи ці факти активісти громадської організації провели акції протесту біля Офісу Генерального прокурора, Державної Фіскальної Служби України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Служби Безпеки України, Державної Екологічної Інспекції, Міністерства Внутрішніх справ аби донести громадськості отриману інформацію та передали звернення до правоохоронних органів аби вони нарешті зупинили незаконну діяльність підприємств та притягнули винних до відповідальності.
Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info