НовиниНовини КПК

Винні за крадіжку гуманітарки будуть покарані

Ми віримо, що війна – це не привід для недоторканності влади. Особливо, якщо вона вчиняє цинічно та підло стосовно своїх громадян.
Громадська організація «Конституційно-Правовий Конгрес» являє собою розвинену мережу громадських організацій по всій Україні. Кожного дня ми отримуємо інформацію від наших активістів, що гуманітарна допомога не доходить до простих людей. Причина просто обурює – її крадуть представники місцевого самоврядування.
Ми вважаємо неприпустимою корупцію на місцях в таких складних умовах для українського народу. Таки злочини можна прирівняти до зради держави. Ми вживаємо відповідних заходів для того, щоб зрадники були покарані.
Після того, як ми отримуємо інформацію від тієї чи іншої ОТГ чи населеного пункту про такі кричущі правопорушення, ми негайно повідомляємо про факт злочину місцеві військові адміністрації та центральні органи влади.
«Не так страшні російські воші, як українські гниди». У разі, якщо ви стикнулися зі схожими правопорушеннями в органах місцевої влади, одразу ж повідомляйте нам. Зловмисники обов‘язково будуть покарані.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Вакцинація вже завтра
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close