НовиниНовини КПК

Свавілля екскерівника Свалявського лісгоспу

Лісове господарство України уже тривалий час перебуває на стадії становлення. Спостерігається поступова трансформація володіння, користування і розпорядження лісами до сучасних ринкових вимог і правил. Відсутність дієвого громадського контролю, недосконалість законодавчого регулювання, безмежний доступ до відновлювальних природних ресурсів – лісів, породили окремий прошарок чиновництва в лісовій сфері. Так у Свалявському районі, що на Закарпатті, уже екскерівник свалявського лісгоспу не хоче покидати директорське крісло. За ним виявлено ряд порушень природоохоронного законодавства. Наразі Олександр Дуфінець має кілька кримінальних впроваджень.

Карпати – мальовнича візитівка України

Найціннішим ресурсом для  цієї місцевості  є ліс. 

Та правоохоронці не раз затримували людей, які за допомогою корупційних схем тоннами вивозили деревину. У цих справах доволі часто замішані й  самі лісники. 

Як приклад тому – вже екскерівник Свалявського лісгоспу.Посади він вже не має, але крісло керівника не віддає. До того ж  проти нього ще й відкрита кримінальна справа, розповідає виконувач обов’язків директора Свалявського лісового господарства.

Державна інспекція з охорони природного середовища провела у лісгоспі позапланову перевірку.  Встановили, що в межах лісового фонду екскерівник  Олександром Дуфінцем порушено ряд вимог природоохоронного законодавства.

Саме через незаконні дії очільника Свалявського лісгоспу й намагаються  звільнити. Та він усіма силами  тримається за директорську посаду.

Олександр Дуфінець судиться зі Свалявським лісгоспом вже не вперше.  Але далі паперів справа так і  не доходить.

Дивіться також:  Про боротьбу з корупцією в Україні

Тож, команда КПК ІНФО і надалі стежитиме за розвитком подій у цьому лісівництві та оперативно вас інформуватиме. Адже лише разом можна здолати корупцію та зупинити незаконне знищення  Карпат.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close