НовиниНовини КПК

Круглий стіл у Запоріжжі

У Запоріжжі 21 січня 2022 року відбувся круглий стіл на тему «Роль громадських організацій у правовій державі».
У Запоріжжі продовжили серію круглих столів, яка включала в себе зустріч громадянських суспільств. Наприкінці 2021 року громадянський рух «Вільна Нація» провів подібні заходи в Ніжині, Львові, Харкові, Дніпрі, Вінниці та Черкасах.
Понад 50 представників профспілок, громадських організацій та благодійних фондів було присутньо на зустрічі. Обговорили загальнодержавні питання, а саме сімейну та молодіжну політику, реабілітацію дітей, захист ветеранів АТО/ООС, проблему корупції та зміни клімату. Також «Вільна Нація» підписала кілька десятків меморандумів з громадськими організаціями.
Голова громадського руху «Вільна Нація», Павло Янцен зазначив: «Ми продовжуємо створення спільної платформи для громадських організацій. Круглий стіл у Запоріжжі став першим у новому 2022 році, і наша команда вже готує наступні зустрічі. Громадськість має ефективно впливати на якість політики в державі, і ми створено майданчик її об’єднання».
Співзасновник громадської спілки «Вільна нація», Ігор Гурін відзначив потенціал громадянського суспільства козацького краю: «Ми навіть не очікували, що на круглий стіл у Запоріжжі завітає так багато організацій, та ще й таких різних! Ми поспілкувалися з представниками руху SaveФОП, борцями проти змін клімату, залізничниками, науковцями, ветеранами АТО/ООС. Це наші співвітчизники, які так само хочуть змін».
«Ми продовжуємо об’єднувати Україну. Козацький край – Запоріжжя сьогодні твердо заявив, що він також за об’єднання», – сказав після зустрічі заступник голови правління ГО «КПК» Ілля Федоренко.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  На Запорізькій ТЕС сталася аварія
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close