Політична аналітикаСпецпроєкти

Гордон – конкретний лох Зеленського

Дмитро Гордон – людина, яка фактично привела до влади актора Зеленського, у нього неоднозначне минуле, він досі любить Кобзона та нещодавно назвав себе – лохом. Про відомого блогера – дивіться за мить.

Останнім часам Гордон почав критукувати Зеленського, хоча починаючи з 2019 року був його інформаційним крилом захисту. У всіх своїх інтервʼю Дмитро Гордон лише і казав, що Вова – “хороший хлопець” і тільки він повинен стати президентом.

Зараз же відомий журналіст, як то кажуть в народі, перевзувся. Ба більше, Гордон називає себе лохом, через те, що агітував за Зеленського. А його друг Комаровський називає Діму просто – лох конкретний. Все через те саме 3-ох годинне інтервʼю з Зеленським.

У шафі Дмитра Гордона приховано чимало скелетів. Всі памʼятають його пірамідки та співпрацю з шарлотаном Кашпіровським. У Києві «дахом» Кашпіровського стало ОПГ братів Савлохових — близьких друзів ворога України Кобзона.

Крім торгівлі пірамідками, Гордон виступав продюсером багатоьох цинічних аферистів. Наприклад, контактером із космосом – Петром Розтоцьким. Цей персонаж закінчив свою кар’єру в психіатричній лікарні та був замінений на «клон». Новий контактер Петро – колишній садівник Гордона.

Гордона можна охарактеризувати, як людину, яка заробляє на політичних замовленнях. Якщо треба провести інтервʼю з терористом Гіркіним чи зрадницею Поклонською – жодних проблем. Сім’я Гордона старанно виконувала підряди Єрмака, але вже зараз працює на інших замовників.

Дивіться також:  B2B - Безлад та Безкарність

У 2014-му Гордон переміг на виборах депутатів Київради, а в жовтні 2015 року переобрався знову.

Втім, Дмитро програв парламентські вибори у 2016 році – навіть незважаючи на те, що за голос на його користь на 220-му окрузі пропонували по 300 гривень.

А ще Дмитро Гордон після Майдану сидів довгий час на медведчуківських каналах і щодня, в прайм-тайм про щось розповідав. Потім він переїжджав на інший канал у прайм-тайм і весь час повторював медведчуківські тези. Тому не дивно, що Гордона називають кремлівським агентом.

Зараз же відомий блогер сидить на ефірах вже в іншого олігарха – Ріната Ахметова і відпрацьовує сценарій, який йому написали.
Але, яка різниця, що там особисто думає людина, яка продавала онкохворим піраміди Юшинсе.

Редакція КПК-інфо й надалі моніторить політичну ситуацію в Україні та разповідає про це вам.
Не забувайте ставати вподобайки та підписуйтесь на наш канал, щоб не пропустити найголовнішу аналітику країни!

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close