НовиниНовини КПК

Круглий стіл в Одесі

11 лютого громадський рух “Вільна нація” разом з ГО “КПК” провели круглий стіл в Одесі. На заході були присутні громадські організації, лідери громадської думки, місцеві експерти та однодумці.

Метою круглого столу було створення унікальної та дієвої платформи громадського сектора, щоб впливати, а не залежати від влади.

Адже саме громадські організації мають нести позитивні процеси в суспільство. Тому “Вільна нація” стане осередком генерації проєктів та дій від громадських організацій.

 

 

Також, лідер громадської організації “Конституційно-правовий конгрес” Ілля Федоренко висловив готовність своєї організації допомагати всім небайдужим громадянам та активістам у реалізації соціально значущих проєктів.

“ГО “КПК” стала однією з ініціаторів створення громадської спілки “Вільна нація”. Ми готові ділиться досвідом та підтримувати колег з будь-якої області”, – запевнив Ілля.

Присутні на круглому столі проявили солідарність з лідерами громадського руху та окреслили коло проблемних питань в області, вирішення яких стане ефективнішим при об‘єднанні зусиль.

 

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Круглий стіл у Миколаєві
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close