НовиниНовини КПК

Нардепів Олега Воронько та Сергія Кузьміних чекає в’язниця

Державне бюро розслідувань провело обшуки у народного депутата Олега Воронька, він мажоритарник з Кіровоградської області, який у парламенті вступив до фракції “Слуга Народу”.

Коли Дмитра Разумкова зняли з посади спікера парламенту, Воронько відразу перейшов до його міжфракційного об’єднання “Розумна політика”.

У жовтня 2021 року, Національне агентство із питань запобігання корупції не  отримало у нього підтвердження походження 132 мільйонів гривень, тому склало протокол за порушення обмежень щодо сумісництва.

Після цього, у Печерському суді розпочався судовий процес, куди нардеп Воронько надав підроблені документи, протокол зборів про звільнення з посади директора своєї ж фірми.

Тому, проти Воронька було відкрито кримінальну справу за трьома статтями, підробка документів, службова фальсифікація та введення в оману суду, у відповідь, парламентар вийшов з фракції Слуга Народу.

Якби Воронько не співпрацював з опозиційним Разумковим до президента Володимира Зеленського, то й не отримав би обшуки від Олексія Сухачова, якого призначили керівником ДБР на Банковій.

В цей же день, же прийшла політична відповідь, Артем Ситник, його було призначено президентом Петром Порошенком, який співпрацює з Разумковим, відправили детективів до нардепа Сергія Кузьміних.

Це мажоритарник з Житомирської області, брат Олега, командира 90-го батальйону десантників, який ганебно потрапив у полон до російських терористів.

Кузьміних є головою підкомітету фармацевтичної діяльності, користуючись своєю посадою, отримав хабар 20 тисяч доларів, за допомогу в укладанні контрактів між приватними компаніями і лікарнею у Житомирській області.

Дивіться також:  ГОЛОВА СТЕПАНЬКІВЩИНИ ЗРИВАЄ СЕСІЇ ЗАДЛЯ ВЛАСНОГО ЗБАГАЧЕННЯ!

Згодом, Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова, відправила до Верховної Ради підозру на Кузьміних, але той сховався у лікарні, щоб загальмувати слідчі дії.

Редакція “КПК Інфо буде й далі відстежувати ці та інші історії злочинної діяльності народних депутатів та буде оперативно інформувати наших телеглядачів.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close