НовиниНовини КПК

Команда КПК зловила корумповану поліцію Хмільника на розкраданні арештованого врожаю

 

Громадський активіст Андрій Гайдай зафіксував на відео, як начальник слідчих Хмільницького району поліції у Вінницькій області Ігор Маринюк, викрадав арештований врожай.

Біля колій Укрзалізниці, багато років, місцеві фермери висаджують зернові, вони це робили протизаконно, бо це є захисною зоною і там не можна нічого робити, але на це завжди правоохоронці закривали очі за певну плату.

А цей раз, схема вимагання поліціянтами грошей з фермерів, дала збій, тому копи вирішили відкрити кримінальну справу та арештувати врожай.

Але ж врожай – це гроші, вирішили у поліції, винайняли комбайн, та почали збирати зернові, щоб потім кошти за продаж товару роздерибанити у власні кишені.

Коли команді Конституційно-Правового Конгресу стало відомо про це свавілля поліції, ми відразу виїхали до міста Хмельник.

Звісно керівник поліції Хмільницької поліції Валерій Романюк заперечував перевищення службових повноважень свого підлеглого, бо своїх завжди прикривають.

А прокурор району Максим Кандзьоба взагалі злякався і почав перешкоджати роботі журналістам, забороняючи зйомку.

Команда КПК звертається до міністра МВС Дениса Монастирського та генпрокурорки Ірини Венедіктової з вимогою навести лад у своїх підрозділах, звільнити корумпованих керівників поліції та прокуратури Хмільника та призначити туди порядних людей.

Також звертаємось до очільника ДБР Олексія Сухачова, щоб відомство якнайшвидше розпочало кримінальне розслідування, щодо фактів викрадання арештованого врожаю та вимагання хабаря поліціянтами Хмільницького відділу.

Дивіться також:  Вадим Рабінович - аферист, агент КДБ, п'ята колона

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close