Ні тарифному геноцидуСпецпроєкти

НІ ТАРИФНОМУ ГЕНОЦИДУ. Перші результати. Підсумки.

Новий 2021 рік в Україні розпочався з різкого подорожчання тарифів на комунальні послуги. Зросли ціни як на газ, так і на його транспортування. Крім цього, здорожчання торкнулось електроенергії.

Реакція, суспільства не змусила себе довго чекати. Українці по всім населеним пунктами почали проводити стихійні акції. Але для консолідації та реального діалогу суспільства з владою Конституційно-Правовий Конгрес та громадські діячі ініціювали проведення одночасної всеукраїнської акції “Ні Тарифному Геноциду”.

КПК першими внесли єдині чіткі вимоги, головною з яких є негайні позачергові сесії місцевих рад та повернення газотранспортної мережі до власності громад.

Акція охопила усі регіони України. Зневірені люди в різних населених пунктах одночасно вийшли до своїх місцевих рад з чіткими вимогами.
Першочергові вимоги організаторів акції: скасувати Постанову Кабміну, якою встановлено фіксовані ціни на електроенергію для всіх побутових споживачів та повернути раніше встановлені пільги. А також скасувати постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), якими остання затвердила підвищення тарифів на розподіл газу з 1 січня 2021 року. Учасники акції також вимагають повернення всіх енергомереж у державну власність, щоб унеможливити вплив акціонерів на формування тарифів.

Всеукраїнська акція протесту «Ні тарифному геноциду» направлена на мінімізацію, або ж зовсім скасування плати за доставку газу та зменшення решти тарифів.
Активісти ГО «КПК» розробили чіткий та покроковий механізм зміни існуючої ситуації. Всі ці вимоги та пропозиції передані представникам місцевої влади.

Дивіться також:  «В театрі я ловлю кайф, а в кіно заробляю гроші», - Назар Борушок

У Львові та Вінниці проти активістів поліція виписала постанову, за начебто порушення умов проведення мітингу. Хоча чинне законодавство дозволяє проводити такі акції.

Один з оганізаторів акції – голова Громадської організації КПК” Павло Янцен наголошує, що вони просто спрямували людське невдоволення у конструктивне русло.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close