НовиниНовини КПК

КПК проти закриття пологового в Долинській Кіровоградської області

Сьогодні, 26 липня, жителі міста Долинська та навколишніх сіл протестують проти закриття в місті гінекологічного та пологового відділення. Біля Долинської районної ради зібралися десятки людей. Підтримали акцію й активісти КПК з Кіровоградщини та Києва.

Причина закриття медустанови – нібито нестача фінансування. Їздити народжувати породіллям пропонують у Кропивницький, що за 70 км від Долинська. Майбутні українці зможуть з’являтися на світ у лісосмузі, адже під час перейм витримати щонайменше годину у дорозі зможе не кожна жінка.

Представники адміністрації заявили, що мітинг проплачений, адже пологовий нібито працює, й намагалися перешкодити акції – на місці оперативно з’явилися комунальники й шумом заважали виступам активістів.

Та громада таки дотисла місцеву владу. На камеру чиновники пообіцяли, що відділення працюватиме, а місцеві жительки народжуватимуть у Долинській.

Проте святкувати перемогу зарано. Наступного тижня долю медзакладу визначить на своєму засіданні Кіровоградська обласна рада.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Інтерпол оголосив олігарха Костянтина Жеваго в міжнародний розшук
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close