НовиниНовини України та світу

Глава найпотужнішої партії Німеччини висловив підтримку Україні у євроінтеграції

Армін Лашет, новий голова німецької партії «Християнсько-демократичний союз», заявив, що Німеччина має «підтримувати Україну на її складному шляху та надати їй європейську перспективу». Про це він повідомив у першому своєму після обрання інтерв’ю виданню «Іnternationale Рolitik». Також додав, що наразі питання членства України в ЄС не піднімається.

Подейкують, що Лашет є прихильником співпраці з Російською Федерацією. Однак у відповідь на пряме запитання про свою заангажованість, він категорично це заперечив і попросив “не навішувати ярлики”. Як доказ, він підтримав збереження санкцій проти Росії та розкритикував РФ за “незаконну анексію Криму, збройні сили на Сході України, за отруєння та ув’язнення Навального”.

Говорячи про «Північний потік-2», Лашет підтримав його добудову, проте зазначив, що, необхідно також враховувати геополітичні інтереси України.

Арміна Лашета також вважають потенційним наступником після закінчення поточної каденції канцлера Німеччини Ангели Меркель, яка також є членом ХСД.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Президент Євроради хоче відвідати Україну
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close