НовиниНовини КПК

Круглий стіл у Миколаєві

5 лютого 2022 року в Миколаєві відбувся круглий стіл на тему «Роль громадських організацій у правовій державі».
Організатором зустрічі став лібертаріанський рух «Вільна нація», а громадська організація «Конституційно-Правовий Конгрес» виступила невід’ємним співорганізатором. Ініціатори заходу ставлять за мету провести подібні заходи в кожній області України.
Під час вільного спілкування учасники обговорили значущість громадських організацій у формуванні державної політики, проблематику регіону та шляхи її вирішення, погодили спільну платформу для обміну досвідом та думками.
Голова лібертаріанського руху «Вільна нація» Павло Янцен у вітальному слові подякував учасникам та зазначив, що мета таких зустрічей — об’єднати громадські організації задля ефективної комунікації.
До його слів приєднався й лідер громадської спілки «Вільна нація» Ігор Гурін. Він привітав учасників круглого столу та визначив мету заходу: «Сьогодні ми приїхали з Києва, щоби знайти активних людей, які хочуть змінювати закони, владу та своє майбутнє. Мета цього круглого столу — показати тенденцію до взаємодії та об’єднання громадського сектору. Ми даємо алгоритм, за яким учасники об’єднуються між собою. Об’єднання зусиль — це виклик на діалог! ГО — це індикатор проблеми в регіоні. Ми будемо показувати нашу роботу не словом, а ділом».
Лідер громадської організації «Конституційно-Правовий Конгрес» Ілля Федоренко зазначив: «Ми, ГО «КПК», на сьогодні маємо понад 300-от осередків, які активно займаються захистом прав людини, проблемами екології та викриттям корупції. Я сподіваюсь, що ми зможемо об’єднатися та допомагати кожному, хто цього потребує».
За круглим столом із 28 учасників зазначили, що проблемне місце регіону — суднобудування. І саме його слід покращувати.
Голова організації «Городяни Миколаєва» Ігор Панасенко висловився за те, щоб усі ГО регіону об’єднувалися: «Я хочу об’єднатись, щоб у такий спосіб впливати на владу».
Георгій Крисенко, представник «Центр підтримки розвитку місцевого самоврядування» додав: «Кожна особа бачить лише свої проблеми. Я погоджуюся, що потрібно об’єднуватися».

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Скандальний суддя Павло Вовк
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close