Політична аналітикаСпецпроєкти

Руслан Рябошапка – знає як подолати корупцію

Руслан Рябошапка – обличчя “реформ” Зеленського під час президентських виборів 2019 року. Він став генпрокурором України, але через свою принциповість втратив посаду. Чим зараз займається Рябошапка та які плани на повернення у велику політику – дивіться в матеріалі.

Руслан Рябошапка пройшов довгий шлях передвиборчої кампанії Зеленського.  Тому призначення його на посаду генпрокурора було логічним.  У Зеленського просто не було іншої людини.

Ключовим здобутком Рябошапки на посаді генпрокурора можна назвати початок масштабної реформи органів прокуратури. Він  ініціював переатестацію прокурорів, що дозволила суттєво оновити центральний апарат ГПУ. Фактично і Данилюк і Рябошапка були тими людьми в команді Зеленського, які почали робити реформи.

Також за Рябошапки Генеральну прокуратуру перетворили  на Офіс генерального прокурора але зі значно скороченим штатом.

Ба більше, цю реформу високо оцінили наші західні партнери.

Однак через півроку Зеленський позбувся генпрокурора Рабошапки.  Все через олігарха Коломойського, якому набридло, що офіс Генпрокурора не хотів зливати роозслідування справ про розкрадання з Приватбанку.  Ну а також, через те, що люди Рябошапки ретельно взялися  за багатомільярдні оборудки в державній Укрнафті, який в приватному порядку доїть вже багато років Коломойський.

Наразі Руслан Рябошапка разом з  Павлом Клімкіним та Олександром Данилюком створили платформу для виходу України із кризи. Однак,  виникає питання: які проблеми та завдання може вирішити  це об’єднання?

Дивіться також:  Вимагаємо припинити тиск на журналіста Сергія Медяника

У своїх інтерв’ю Рябошапка називає речі своїми іменами. Стверджує, що  Єрмак – це зло, а чинна влада Зеленського зупинила всі розслідування щодо махінацій Коломойського в “Укрнафті”.

 Замість того, щоб пред’явити підозри і конфіскувати газ та віддати українцям, зараз влада шукає способи, як його віддати Коломойському.

 Можна по різному ставитися до Руслана Рябошапки, але заради справедливості  наведемо приклад того чому його  звільнили з посади генпрокуратура.  Все-  через нібито відсутність топ-посадок.  А тепер наведемо інший приклад – Ірина  Венедіктова за півтора року так нікого й не посадила – і досі на посаді.  Де ж тут справедливість?

Редакція КПК-інфо й надалі ретельно моніторить політичну ситуацію в Україні та разповідає про це вам.

Не забувайте ставати вподобайки та підписуйтесь на наш канал, щоб не пропустити найголовнішу аналітику країни!

 

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close