НовиниНовини України та світу

Європейська мережа підприємств (EEN) – віртуальний торговельний майданчик для розвитку МСП з міжнародними та інноваційними амбіціями

Європейська мережа підприємств (Enterprise Europe Network (EEN) — це найбільша у світі мережа підтримки малих та середніх підприємств (МСП) з міжнародними амбіціями. Вона налічує більше 3000 експертів із 600 організацій-членів у більш ніж 65 країнах світу.

Мережа допомагає амбітним МСП впроваджувати інновації та розвиватися на міжнародному рівні. Україна приєдналася до Європейської мережі підприємництва у червні 2017 року згідно програми “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу» (Competitiveness of Small and Medium Enterprises – програма COSME) шляхом створення Національного Консорціуму. Нині в Україні діє Національний Консорціум EEN-Ukraine. Його мета – розвиток конкурентоспроможності підприємств.
До складу Консорціуму входять: Міністерство економіки України, Міністерство закордонних справ України, Торгово-промислова палата України, Інститут фізики НАН України, Київський національний університет Шевченка, ДУ “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” та Нова Інтернаціональна Корпорація. Координатором Консорціуму є Фесенко Олена, керівник відділу трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності ІФ НАН України.

За допомогою послуг Національного Консорціуму EEN-Ukraine українські МСП мають можливість: шукати бізнес-партнерів та покупців своєї продукції, розміщувати та відстежувати комерційні пропозиції, просувати свої інноваційні технології на ринки ЄС, шукати та залучати новітні інноваційні технології із-за кордону, залучати інвесторів та партнерів у ЄС для створення спільних підприємств чи інноваційної продукції, шукати партнерів у країнах ЄС та асоційованих країнах для імпорту й експорту товарів.

Дивіться також:  КПК проти корупціонерів Вінничини

Пріоритетами діяльності EEN:
⦁ інтернаціоналізація МСП – пошук бізнес та технологічних партнерів у 65 країнах світу для імпорту та експорту продукції;
⦁ комерціалізація інноваційної продукції: трансфер технологій, пошук інвестора/партнера за кордоном для виведення на ринок нової технологічної продукції чи послуг, захист прав інтелектуальної власності.

Впродовж 2017-2021 років EEN-Ukraine Консорціум довів свою ефективність та спроможність у підтримці українських МСП навіть під час пандемії коронавірусу. Мережа EEN запропонувала підприємствам низку безкоштовних онлайн-сервісів: міжнародні онлайн-заходи в різних куточках світу; навчальні модулі та тренінги; онлайн-промоушн та просування української продукції на міжнародні ринки, особливо ЄС; пошук бізнес та технологічних партнерів у більше, ніж 65 країнах світу; онлайн b2b-переговори та інше.

За останні роки партнерами EEN-Ukraine Консорціум організовано/співорганізовано більше 270 міжнародних заходів; більше 5560 b2b-переговорів; створено та розміщено більше 700 бізнес та технологічних інформаційних профілів для просування української продукції на міжнародні ринки, отримано більше 6000 пропозицій на міжнародну співпрацю. Незважаючи на пандемію коронавірусу, у 2021 році Консорціуму EEN-Ukraine вдалося провести й кілька офлайн-заходів. Серед них українсько-турецька торговельна місія на “Bursa Textile Show-2021” виставка «Українські експортні дні органіки», торговельна місія українських МСП на міжнароднній виставці “Europort-2021”.


Торговельна місія українських МСП на міжнародній виставці «Europort-2021»

Нважаючи на те, що Консорціум EEN-Ukraine є наймолодшим в мережі EEN, за свою наполегливість і щоденну працю у 2021 він отримав міжнародну нагороду “Special Recognition Award”, яка була вручена координатору Консорціуму Олені Фесенко 30 вересня 2021 в Штутгарті (Німеччина).

Дивіться також:  КПК підписав новий меморандум


Вручення міжнародної нагороди «Special recognition Awards». Штутгарт, Німеччина

Якщо Ваша компанія націлена на міжнародну співпрацю, Ви можете використати можливості Консорціуму EEN-Ukraine для пошуку партнерів. Для цього Вам необхідно:
⦁ звернутися до будь-кого з вищезазначених партнерів Консорціуму EEN-Ukraine;
⦁ визначити потрібний тип пропозиції (технологічна чи бізнес-пропозиція або технологічний чи бізнес-запит);
⦁ отримати у партнера Консорціуму EEN-Ukraine форму для заповнення англійською мовою відповідно до типу пропозиції;
⦁ заповнити форму та надіслати її до одного з партнерів Консорціуму EEN-Ukraine, який після перевірки розмістить її у системі EEN;
⦁ Ваша пропозиція проходитиме внутрішню та зовнішню оцінку експертів;
⦁ після необхідних правок, згідно з рекомендаціями експертів, Вашу пропозицію буде розміщено у відкритому доступі на сайті EEN, де вона буде доступна для перегляду у 65 країнах світу.
Слід зазначити, що послуги членів EEN-Ukraine Консорціуму є безкоштовними!

Більш детальну інформацію Ви можете почерпнути на сайті: http://eenukraine.com/uk/
або підписавшись на сторінку Консорціуму: @EEN.Ukraine

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close