НовиниНовини України та світу

Європейська мережа підприємств (EEN) – віртуальний торговельний майданчик для розвитку МСП з міжнародними та інноваційними амбіціями

Європейська мережа підприємств (Enterprise Europe Network (EEN) — це найбільша у світі мережа підтримки малих та середніх підприємств (МСП) з міжнародними амбіціями. Вона налічує більше 3000 експертів із 600 організацій-членів у більш ніж 65 країнах світу.

Мережа допомагає амбітним МСП впроваджувати інновації та розвиватися на міжнародному рівні. Україна приєдналася до Європейської мережі підприємництва у червні 2017 року згідно програми “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу» (Competitiveness of Small and Medium Enterprises – програма COSME) шляхом створення Національного Консорціуму. Нині в Україні діє Національний Консорціум EEN-Ukraine. Його мета – розвиток конкурентоспроможності підприємств.
До складу Консорціуму входять: Міністерство економіки України, Міністерство закордонних справ України, Торгово-промислова палата України, Інститут фізики НАН України, Київський національний університет Шевченка, ДУ “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” та Нова Інтернаціональна Корпорація. Координатором Консорціуму є Фесенко Олена, керівник відділу трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності ІФ НАН України.

За допомогою послуг Національного Консорціуму EEN-Ukraine українські МСП мають можливість: шукати бізнес-партнерів та покупців своєї продукції, розміщувати та відстежувати комерційні пропозиції, просувати свої інноваційні технології на ринки ЄС, шукати та залучати новітні інноваційні технології із-за кордону, залучати інвесторів та партнерів у ЄС для створення спільних підприємств чи інноваційної продукції, шукати партнерів у країнах ЄС та асоційованих країнах для імпорту й експорту товарів.

Дивіться також:  Команда КПК зловила корумповану поліцію Хмільника на розкраданні арештованого врожаю

Пріоритетами діяльності EEN:
⦁ інтернаціоналізація МСП – пошук бізнес та технологічних партнерів у 65 країнах світу для імпорту та експорту продукції;
⦁ комерціалізація інноваційної продукції: трансфер технологій, пошук інвестора/партнера за кордоном для виведення на ринок нової технологічної продукції чи послуг, захист прав інтелектуальної власності.

Впродовж 2017-2021 років EEN-Ukraine Консорціум довів свою ефективність та спроможність у підтримці українських МСП навіть під час пандемії коронавірусу. Мережа EEN запропонувала підприємствам низку безкоштовних онлайн-сервісів: міжнародні онлайн-заходи в різних куточках світу; навчальні модулі та тренінги; онлайн-промоушн та просування української продукції на міжнародні ринки, особливо ЄС; пошук бізнес та технологічних партнерів у більше, ніж 65 країнах світу; онлайн b2b-переговори та інше.

За останні роки партнерами EEN-Ukraine Консорціум організовано/співорганізовано більше 270 міжнародних заходів; більше 5560 b2b-переговорів; створено та розміщено більше 700 бізнес та технологічних інформаційних профілів для просування української продукції на міжнародні ринки, отримано більше 6000 пропозицій на міжнародну співпрацю. Незважаючи на пандемію коронавірусу, у 2021 році Консорціуму EEN-Ukraine вдалося провести й кілька офлайн-заходів. Серед них українсько-турецька торговельна місія на “Bursa Textile Show-2021” виставка «Українські експортні дні органіки», торговельна місія українських МСП на міжнароднній виставці “Europort-2021”.


Торговельна місія українських МСП на міжнародній виставці «Europort-2021»

Нважаючи на те, що Консорціум EEN-Ukraine є наймолодшим в мережі EEN, за свою наполегливість і щоденну працю у 2021 він отримав міжнародну нагороду “Special Recognition Award”, яка була вручена координатору Консорціуму Олені Фесенко 30 вересня 2021 в Штутгарті (Німеччина).

Дивіться також:  Напад охорони Тимошенко на знімальну групу КПК за наказом Жеваго


Вручення міжнародної нагороди «Special recognition Awards». Штутгарт, Німеччина

Якщо Ваша компанія націлена на міжнародну співпрацю, Ви можете використати можливості Консорціуму EEN-Ukraine для пошуку партнерів. Для цього Вам необхідно:
⦁ звернутися до будь-кого з вищезазначених партнерів Консорціуму EEN-Ukraine;
⦁ визначити потрібний тип пропозиції (технологічна чи бізнес-пропозиція або технологічний чи бізнес-запит);
⦁ отримати у партнера Консорціуму EEN-Ukraine форму для заповнення англійською мовою відповідно до типу пропозиції;
⦁ заповнити форму та надіслати її до одного з партнерів Консорціуму EEN-Ukraine, який після перевірки розмістить її у системі EEN;
⦁ Ваша пропозиція проходитиме внутрішню та зовнішню оцінку експертів;
⦁ після необхідних правок, згідно з рекомендаціями експертів, Вашу пропозицію буде розміщено у відкритому доступі на сайті EEN, де вона буде доступна для перегляду у 65 країнах світу.
Слід зазначити, що послуги членів EEN-Ukraine Консорціуму є безкоштовними!

Більш детальну інформацію Ви можете почерпнути на сайті: http://eenukraine.com/uk/
або підписавшись на сторінку Консорціуму: @EEN.Ukraine

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close