Політична аналітикаСпецпроєкти

Олексій Гончарук – кращий прем’єр в історії України

Олексій Гончарук став наймолодшим премʼєром в історії України та вже з перших днів почав боротьбу з корупцією. Але вже за півроку Гончаруку довелося піти у відставку. КПК розповідає, чому так швидко минула його каденція та що робить колишній премєр-міністр зараз?

Олексій Гончарук родом з міста Городня в Чернігівській області. Закінчив Національну академію державного управління при президентові України, має ступінь доктора філософії у галузі права та три вищі освіти.  Як не дивно, але Олексію все ж таки вдалося отримати гідну освіту та високу посаду в державі, хоча він сам з маленького містечка.

В 2008 році Гончарук заснував юридичну фірму “Констрактів Лоєрс”. Олексій разом із колегами захищав інтереси українців, які інвестували свої кошти у недобудовані квартири й не дочекалися їхньої здачі. Для цього також створив громадську організацію “Асоціація допомоги постраждалим інвесторам”.

З вересня 2015-го Олексій Гончарук очолював експертно-аналітичний центр “Офіс ефективного регулювання” BRDO, проект Європейського Союзу.
Також Олексій Гончарук працював позаштатним радником першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва.

Ті, хто працював з Гончаруком, розповідають, що він трудоголік, гарний командний гравець і організатор, “якщо щось вирішив, то йшов до кінця”. З його сильних чи привабливих рис відзначають вміння домовлятися, вести перемовини із західними партнерами, yuppie-стиль спілкування, тобто молода міська професійна людина.

Дивіться також:  B2B - Безлад та Безкарність

Головне, що цікавить кожного україня – що зробив політик чи були якісь зміни в країні? Так, вони були і саме за премʼєрства Гончарука українська гривня зміцнювалася, долар коштував по 23,5, а евро по 26 гривень.
Олексій Гончарук вже тоді говорив, що зміцнення гривні – це добре для громадян України, бо вони стають багатшими. І з цим важко не погодитися.

На посаді голови Уряду Олексію Гончаруку вдалося зробити те, що не змогли зробити ані його попередник Гройсман, ані його наступник Шмигаль. Бізнес перестали кошмарити. Вартість зовнішних запозичень несподівано почала зменшуватися, в Україні почалося зниження цін на газ, а не зростання.

Після відставки Олексій Гончарук рідко дає інтервʼю. Він вже встиг повчитися у США. На Вашингтонщині колишній прем’єр-міністр України працевлаштували в Atlantic Council – американський аналітичний центрі, який є однією з найвпливовіших неурядових організацій, близьких до Білого дому.

Отже, Олексій Гончарук був наймолодшим премʼєром не лише в України, а і у всьому світі. За короткий час йому вдалося сутєво знизити тарифи на комунальні послуги та почати реформувати одну з найбільш корумпованих країн Європи. Однак олігархічні групи все ж таки перемогли, позбулися Гончарука та посадили в крісло премʼєра більш лояльного – Дениса Шмигаля.

Редакція КПК-інфо й надалі моніторить політичну ситуацію в Україні та разповідає про це вам.
Не забувайте ставати вподобайки та підписуйтесь на наш канал, щоб не пропустити найголовнішу аналітику країни!

Дивіться також:  Найбільший тягар української політики - шукати гроші, - Надія Савченко

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close