НовиниНовини України та світу

Перший форум із тридцяти: коронавірус.

8 лютого відбувся форум “Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді”, де Президент України розповів про дії влади щодо боротьби із COVID-19. Володимир Зеленський наголосив, що це лише старт великого суспільного діалогу, присвячений 30-річчю Незалежності України. До 24 серпня щотижня буде відбуватися новий форум. Теми будуть різноманітними: від війни на Донбасі і окупації Криму до культури та спорту. Очільник держави зауважив, що цьогоріч святкування до дня Незалежності України передбачається “безпрецедентне”.

Для початку гарант розповів, що здобутками в медицині цьогоріч можна сміливо пишатися, поза як, з нуля було створено протиепідеміологічну вертикаль, медичні заклади забезпечені усім необхідним у короткі терміни. Зарплати медиків, які працюють із хворими на коронавірус збільшили у 300%.

Наступним стала розмова із ведучими каналів. Володимир Зеленський запевнив, що “українці – не піддослідні кролики і перевіряти на них російську вакцину “Супутник V” ніхто не буде Одна із проблем, згідно із соціологічними опитуваннями, – це недовіра людей до вакцинації. Очільник держави погодився зробити у прямому ефірі щеплення для прикладу народу. Наступною тезою він заявив про першочерговий список – медики на бюджетному забезпеченні, що працюють із хворими на коронавірус. Наостанок Президент України сказав, що в регіонах протягом тижня відбудеться 30 масштабних форумів, де влада, бізнес та населення вирішуватимуть питання боротьби із COVID-19.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Питання спецоперації “Вагнерівців” залишається відкритим
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close